fbpx

Andmekaitsetingimused

 

 

Privaatsuspoliitika

Meie kodulehte on võimalik külastada ilma, et jätaksite meile oma isikuandmed, küll aga palun olge teadlik, et kasutame kodulehel küpsiseid (cookies), mis annavad meile statistilist teavet, mis aitavad meil analüüsida käitumise mustreid. Kui Te soovite aga läbi kodulehe osta meie tooteid või saada selle kohta rohkem teavet, siis isikuandmete jagamine meiega on vajalik.

Töödeldes isikuandmeid nagu näiteks nimi, aadress, e-posti aadress või telefoninumber, täidame GDPR’ist (General Data Protection Regulation) ning teistest Eesti riigis kehtivatest seadusest tulenevaid kohustusi.
Anname Teile siinkohal ülevaate, millistel eesmärkidel me Teie kohta andmeid kogume, kuidas töötleme ning milliseid tehnilisi lahendusi selleks kasutatakse.

Küpsised

Meie koduleht kasutab küpsiseid, mis võimaldavad kaardistada ja meelde jätte erinevaid tegevusi, toiminguid ja eelistusi, mis on Teiega seotud. Eelkõige kasutatakse küpsiseid statistiliste andmete kogumiseks jälgides Teie eelistusi võrgulehtede külastamisel.

Samas olge palun teadlik, et kodulehel kasutatakse ka püsiküpsiseid, mis salvestuvad Teie arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Võrgulehed kasutavad neid näiteks kasutajanime ja parooli salvestamiseks nii, et kasutaja ei pea kindlat võrgulehte külastades iga kord sisse logima. Püsiküpsised võivad jääda kasutaja arvutisse päevadeks, kuudeks või isegi aastateks.

Küpsiste keelamine ja kustutamine

Interneti kasutajana saate Te ise keelata või piirata küpsiste salvestumist oma arvutisse. Samas saate kustutada ka kõik küpsised, mis seni on arvutisse salvestunud. Selleks tuleb Teil muuta oma isiklikke veebilehitseja privaatsusseadeid.

Informatsiooni kogumine kodulehe külastuse käigus

Meie koduleht korjab ja salvestab erinevaid infokilde (küpsised), kui külastaja lehele tuleb. Vastav informatsioon ja isikuandmed salvestatakse serveri logi failidesse.
Teie kohta salvestatakse nt järgnev informatsioon: veebilehitseja tüüp ja versioon, operatsioonisüsteem, keele eelistus, aeg ja sessiooni pikkus, mil kodulehte külastatakse, asukoht, kust külastust tehakse, IP aadress, mobiiliseadmete andmed, kui külastate lisaks ka neilt kodulehte jne.
Antud informatsiooni kasutatakse vaid analüütlistel eesmärkidel (Google Aanalytics) ja ei seostata isikuandmetega.

Vormide täitmine, isikuandmete kogumine ja töötlemine

Kodulehel vorme täites palume pöörata tähelepanu, millisel eesmärgil Te vormi täidate. Kogume Teie kohta ainult nii palju informatsiooni, kui vajalik Teie poolt tellitud kauba/teenuse saatmiseks (nt Teie ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, isikukood, aadress, e-postiaadress, , infopäringutele vastamiseks, kauba saatmiseks jne).
Vormide täitmisel (isikuandmete edastamisel) seostatakse senised infokillud, mis sisaldavad Teie kohta salvestunud informatsiooni, Teie vormiga edastatud informatsiooniga ehk seostatakse Teie andmetega (nimi, telefon, e-posti aadress jne). Teie isikuandmetega seotud informatsiooni kasutatakse personaliseeritud e-kirjade. Muudel eesmärkidel isikuandmeid ei töödelda ega väljastata kolmandatele osapooltele.

Nõusoleku andmine

Igal vormil on oma eesmärk ning andmeid kogutakse minimaalsel kujul selleks, et võimaldada Teie soovide täitmine, päringutele vastamine.

Isikuandmete töötlemiseks antud nõusoleku tagasivõtmine

Kui Te soovite olla n-ö unustatud, palume Teil sellest meile teada anda kirjutades aadressile info@blueapples.ee Sooviavalduse alusel eemaldame me Teie päringu(te)ga seotud informatsiooni oma süsteemidest.

Soovid eripakkumist?

Korraldame just Sulle sobiva mängu või ürituse

Küsi pakkumist