fbpx

ÄRIKLIENDILE

Äpipõhised lahendused ärikliendile

Blue Apples pakub personaalseid lahendusi ärikliendile sündmuste korraldamiseks, motivatsiooni- ja liikumiskampaaniateks, nutimängudeks tehase territooriumil või selle ümbruses, transfeerideks, turu-uuringuteks, konverentsipausideks või ka gala õhtusöökideks. Äpipõhiseid formaate on väga palju ja need on ideaalsed lahendused Covid-19 tingimustes, kus kontaktivabad sündmused endale sobival ajal on määrava tähtsusega.

Nutikad meeskonnaüritused ja mängud just sulle sobival teemal, ajal ja valitud paigas.

Oleme Sulle valmis pannud mõned näidislahendused. Vaata, tutvu, mõtle ja küsi oma üritusele hinnapakkumist.

Mujal Eestis | 2km

Aaretejaht Viirelaiul

Viirelaiule on peidetud varandus! Võta sõbrad või kolleegid kaasa ning tulge avastama Muhu külje all asuvat pikukest saart, millel on pikkust 1,6 km ja laiust vaid 900 meetrit. Kuskile siia on peidetud aare! Aarde leidmiseks tuleb tööle panna oma meeskonnatööoskused ning lahendada ristsõnamõistatus. Julgematele ja nutikamatele auhinnad!

  • Rajal punkte: 18
  • Raja pikkus: 2 km
  • Kestvus: 1-2h
Tutvu mänguga

Koht vali ise, Mujal Eestis

Mängud mõisates või turismitaludes

Olgu tegu sünnipäeva, suvepäevade, pulma, juubeli, suguvõsa kokkutuleku või muu sündmuse tähistamisega mõnes ilusas Eestimaa mõisas või turismitalus - tuleme kohale! Iga mäng on personaliseeritud, arvestades konkreetse mõisa/turismitalu territooriumi iseärasuste ning ajaloolise ja kultuurilise taustaga. Soovi korral võime selle läbi viia ka ajastukohastes kostüümides.

  • Kestvus: 1-2h
Tutvu mänguga

Koht vali ise, Mujal Eestis

Temaatiline nutituur

Mängu teemade valik ulatub seinast seina, toome siinkohal näiteks temaatilise nutiprogrammi Apteeker Melchiori jälgedes. Vanalinn on täis salapära, kummitusi ja võikaid, verd tarretama panevaid lugusid. Mängija ülesandeks on põgeneda timuka eest ja korjata üles võimalikult palju punkte, mis võivad päästa tema elu.

  • Kestvus: kokkuleppel
Tutvu mänguga

Koht vali ise, Mujal Eestis

Ettevõtte koolituspäev

Koostöös koolitajatega koostatakse personaalne programm vastavalt firma vajadustele. Eesmärgiks võib olla kas keskastme juhtide kvalifikatsiooni tõstmine, töökollektiivi töödistsipliini parandamine või meeskonnatöö efektiivsemaks muutmine. Nutitelefonide abil liigutakse erinevatesse punktidesse, mis sisaldavad koolitusega seotud küsimusi, ülesandeid ja detailseid väljakutseid. Päev lõpeb koolitaja analüüsiga seminariruumis.

  • Kestvus: kokkuleppel
Tutvu mänguga

Soovid eripakkumist?

Korraldame just Sulle sobiva mängu või ürituse

Küsi pakkumist