fbpx

Tehase või kontori avamine

Asukoht: Koht vali ise, Mujal Eestis | Kestvus: kuni 1h

ASUKOHTKoht vali ise, Mujal Eestis

kestvus kuni 1h

Tehase või kontori avamine

Uudne lahendus külaliste vastuvõtuks nutituuri abil.

Mida teha ja kuidas üllatada oma kolleege, partnereid või ka kliente uue ettevõtte, kontori, äri- või tootmishoone avapeol?

Niisuguse ürituse üheks osaks võib kavandada nutituuri kas avatavas äriüksuses, selle territooriumil või ka (olenevalt asukohast) lähiümbruse metsa- ja pargiradadel. Tervituskõnede ja kerge suupiste järel on paras aeg väikeste gruppidena uut ala avastama-kaardistama minna. Pärast ühist seiklust on mõnus taas buffeelauda koguneda ja muljetada.

Pidu võib jätkuda nutituuril osalenute autasustamisega.

Keilas elektriautode laadijaid tootva Ensto elektrivaldkonna eksperdi Andres Meresmaa sõnul on ettevõttes toodetud laadijate müük kõigi turgude peale kokku kasvanud viimase aastaga üle 30 protsendi.

Ensto teatel on viimastel kuudel Eestis võetud arvele rohkem elektriautosid kui mõnel eelneval aastal kokku. Sealjuures on ettevõtte hinnangul nende omanikeks aina sagedamini just kortermajade elanikud, millega omakorda kasvab vajadus eri võimalustega laadimiskohtade järele.

Hakkame mängima

Tehase või kontori avamine

Mida teha ja kuidas üllatada oma kolleege, partnereid või ka kliente uue ettevõtte, kontori, äri- või tootmishoone avapeol? Niisuguse ürituse üheks osaks võib kavandada nutituuri kas avatavas äriüksuses, selle territooriumil või ka (olenevalt asukohast) lähiümbruse metsa- ja pargiradadel. Tervituskõnede ja kerge suupiste järel on paras aeg väikeste gruppidena uut ala avastama-kaardistama minna. Pärast ühist seiklust on mõnus taas buffeelauda koguneda ja muljetada. Pidu võib jätkuda nutituuril osalenute autasustamisega.

  • Kestvus: kuni 1h

Küsi pakkumist