fbpx

Hübriidpaus

Asukoht: Kõikjal maailmas | Kestvus: kuni 1h

ASUKOHTKõikjal maailmas

kestvus kuni 1h

Hübriidpaus

Hübriidpaus on lõbus, kontaktivaba vahepala Sinu konverentsil või miks mitte ka eraldiseisev programm! 

Töökoosoleku/konverentsi pausi sisustav 30…60-minutiline mäng stiilis „Give me a break“ kas kodukontorites või ka erinevates linnades asuvate kontorite töötajate vahel on mõnus argirutiini lõhkuja ja meeskonnavaimu innustaja ning toimib igavavõitu teemade käsitlemisel tõeliselt virgutava vahepalana. 

Analoogilisi hübriidpause annab korraldada ka erinevate tähtpäevade jm puhul nagu näiteks: 

Naistepäeva tähistamiseks loodud mängu keskmes on muidugi naised ja lõhnavad lillesülemid, mille raskuse all mehed looka vajuvad. Samuti muud lõbusad kahe valitseva suurrahva, meesterahva ja naisterahva, suhteid puudutavad teemad.

Jõuluvana korraldab meeleoluka mängu firma eri paigus viibivatele töötajatele.

Firma sünnipäevad, töötajate sünnipäevad, samuti rahvakalendri tähtpäevad – neid on alati tore tähistada mõne meeleoluka ühisüritusega, nutimängu formaat on selleks parim!

Welcome to Estonia! hübriidpausi sihtrühmaks on Eesti ettevõtetes töötavad välismaalased, kes soovivad Eesti ajalugu, kultuuri, kööki, äritavasid jm süvitsi tundma õppida, mis omakorda hõlbustaks nende integreerumist-assimileerumist Eestis.

Soovi korral tervitab kaamera tagant Vana-Toomas isiklikult!

Kontaktivaba meelelahutus kõikjal maailmas!

Hakkame mängima

Hübriidpaus

Hübriidkonverentsipaus, hübriidmäng või talk show: 30–60-minutiline interaktiivne paus töökoosolekutel või konverentsidel. Töökoosoleku/konverentsi pausi sisustav 30…60-minutiline mäng stiilis „Give me a break“ kas kodukontorites või ka erinevates linnades asuvate kontorite töötajate vahel on mõnus argirutiini lõhkuja ja meeskonnavaimu innustaja ning toimib igavavõitu teemade käsitlemisel tõeliselt virgutava vahepalana. Analoogilisi hübriidpause annab korraldada ka erinevate tähtpäevade puhul. Firma sünnipäevad, töötajate sünnipäevad, samuti rahvakalendri tähtpäevad – neid on alati tore tähistada mõne meeleoluka ühisüritusega, nutimängu formaat on selleks parim!

  • Kestvus: kuni 1h

Küsi pakkumist