fbpx

Nutimäng bussis

Asukoht: Koht vali ise, Mujal Eestis | Kestvus: kokkuleppel

ASUKOHTKoht vali ise, Mujal Eestis

kestvus kokkuleppel

Nutimäng bussis

Muuda pikk bussireis lõbusamaks!

Bussis saab nutimängu mängida kas individuaalselt või meeskonniti. Mängides on teekond punktist A punkti B tunduvalt huvitavam ja aeg liigub kiiremini.

Kooraldame sulle nutimängu sinu tellitud bussis, soovi korral pakume ka täislahendust! Eriline elamus on nutimäng retro KAVZ bussis!

Nutimängu läbiviijateks saab tellida Rositat ja Ulafit. Retro KAVZ bussis on nutimäng eriline kiiks!

Bussi tulevad hoopis miilits ja pioneer, kes jagavad EKP 1. sekretäri poolt kinnitatud numbrikoode, mille lahendamisel võite võita tuusiku Arteki pioneerilaagrisse.

Näiteks võib sisustada bussireisi Tallinnast Riiga Läti-teemalise nutimänguga. Küsimused-vastused on maailmapilti avardavad või ka lihtsalt lõbusad. Miks on lätlastel kuus varvast? Kus sündis kirjanik Kristjan Jaak Peterson ja mis rahvusest oli tema ema? Bussisõidul Tallinnast Tartusse võib küsimuste temaatika seostuda Tartuga jne.

Mängu saab personaliseerida!

Hakkame mängima

Nutimäng bussis

Bussis saab nutimängu mängida kas individuaalselt või meeskonniti. Mängides on teekond punktist A punkti B tunduvalt huvitavam ja aeg liigub kiiremini. Näiteks võib sisustada bussireisi Tallinnast Riiga Läti-teemalise nutimänguga. Küsimused-vastused on maailmapilti avardavad või ka lihtsalt lõbusad. Miks on lätlastel kuus varvast? Kus sündis kirjanik Kristjan Jaak Peterson ja mis rahvusest oli tema ema? Bussisõidul Tallinnast Tartusse võib küsimuste temaatika seostuda Tartuga jne. Mängu saab personaliseerida. 

  • Kestvus: kokkuleppel

Küsi pakkumist