fbpx

Kummituslik Tallinna Vanalinn

Asukoht: Tallinn | Punkte: 17 | Pikkus: 3.5km | Kestvus: 1-2h

ASUKOHTTallinn

rajal punkte17

Pikkus3.5 km

kestvus 1-2h

Kummituslik Tallinna Vanalinn

Seikluslik nutiorienteerumine kummituslikus Tallinna Vanalinnas

Vahet pole, kas mängid üksi, sõprade või perega, põnev elamus ja uued teadmised on garanteeritud. Mängu ülesanded on erinevad, keskendudes ajaloole ning kummituslugudele ja põnevatele legendidele. Öine vanalinn on salapärane ja vaatamist väärt!

Sinu eesmärk on käia läbi kõik mängu punktid ettenähtud aja jooksul, saada teada põnevaid vanalinna legende ning nende põhjal ülesandeid lahendada. Õigesti vastates suurendad oma punktiskoori, arvesse läheb ka kiirus. Iga punkt on erineva väärtusega, mida näed kaardil peale ülesande lahendamist. Mängule lisab põnevust ka ajaline piirang ning võistlusmoment teiste mängijatega.

 

Mängu käigus saad teada põnevaid lugusid Tallinna vanalinna kohta näiteks kus pidas saatan oma pulmi.

nutimäng_vanalinn_

Mäng sobib kõigile kes tunnevad huvi vanalinna ajaloo ja lugude vastu, naudivad aktiivseid tegevusi värskes õhus ning soovivad kergelt närvikõdi pakkuvalt sõpradega aega veeta.

Hakkame mängima

Kummituslik Tallinna Vanalinn

Tallinna vanalinnas on sajandite jagu ajalugu ja põnevaid lugusid ning legende. Nutikas seiklusmäng koondab salapärased lood ja asukohad vanalinnas käepärases nutimängu formaadis. Ülesandeid on erinevaid, nii ajalooteemalist nuputamist kui ka mõnusalt meelelahutuslikke tegevusi. Mäng sobib sõpruskondadele ja kõigile neile, kes tunnevad huvi vanalinna kummituslugude vastu ning soovivad mõnusalt aega veeta.

  • Stardiala: Viru väravad, Tallinn
  • Rajal punkte: 17
  • Pikkus: 3.5 km
  • Kestvus: 1-2h

Küsi pakkumist