fbpx

Pulma nutituur

Asukoht: Koht vali ise, Kõikjal maailmas, Mujal Eestis | Kestvus: kuni 1h

ASUKOHTKoht vali ise, Kõikjal maailmas, Mujal Eestis

kestvus kuni 1h

Pulma nutituur

Pulma seltskond saab end lõbustada pulma nutituuriga!

Pulma nutituur on ideaalne meelelahutus peopaika sõitmise või pruutpaari fotosessiooni ajaks. Nutituur sobib ka selleks puhuks, kui pulmalised tahavad söömises-joomises ning jalakeerutamises väikest pausi pidada ja peolaua tagant korraks välja värske õhu kätte pääseda. Mäng keskendub muidugi pruutpaarile ja pulmadele.

Mehe ja naise erinevused, erinevad pulmakombed, lõbusad vahejuhtumid ja igihaljad pulmanaljad kuuluvad mängu juurde. Pole midagi lõbusamat, kui paparatso-stiilis pulmafotod – ämmade-äiade ning partnerite salapilkude, pruudiröövi ettevalmistuste, pidulike toostide, kibe-magusate suudluste jt ägedate hetkede fotojaht (k.a pruutpaari fotosessiooni, külaliste peopaika kulgemise, tantsumaratoni jne ajal) ning järgnev isikute tuvastamine, mis võib kulgeda üsnagi lõbusalt ja kirglikult. 

Soovi korral saab nutimängu ilmestada ka erinevate tegelastega ning üllatustega.

Tuhkatriinu on jätnud kingad maha. Teie ülesanne on leida kinga omanikud.

Teeme interaktiivse küsimustiku!

Pulma seltskond saab end lõbustada pulma nutituuriga, kus pulmakoha ümbrusesse on peidetud kontrollpunktid, mille läbimisel tuleb vastata pulmateemalistele küsimustele.

Hakkame mängima

Pulma nutituur

Pulma nutituur on ideaalne meelelahutus peopaika sõitmise või pruutpaari fotosessiooni ajaks. Nutituur sobib ka selleks puhuks, kui pulmalised tahavad söömises-joomises ning jalakeerutamises väikest pausi pidada ja peolaua tagant korraks välja värske õhu kätte pääseda. Mäng keskendub muidugi pruutpaarile ja pulmadele. Mehe ja naise erinevused, erinevad pulmakombed, lõbusad vahejuhtumid ja igihaljad pulmanaljad kuuluvad mängu juurde.

  • Kestvus: kuni 1h

Küsi pakkumist